Muusika

Diskori teenus

KIRJELDUS: Kui tahad enda sünnipäevale, üritusele või mõnele muule koosviibimisele kedagi, kes vastavalt Sinu soovidele tegeleks nii tausta- kui tantsumuusikaga, siis võta meiega ühendust.

HIND: Olenevalt Sinu soovidest saame koostada just Sinule sobiva hinnapakkumise!

  • TEENUSE PAKKUJA

  • Jarl-Joosep Ilves

    Jarl-Joosep Ilves on Koeru Keskkooli 9. klassi õpilane, kellel on juba praeguseks olnud mitmekülgset kokkupuudet muusika ja sellega seotud oleva tehnikaga. Jarl-Joosep on kooliraadio eestvedaja ja vaatamata oma noorele eale olnud nii mitmetel väiksematel kui ka suurüritustel just nimelt diskoripuldi taga.

  • Hannes Linno

    Hannes Linno on Koeru Keskkooli abiturient, kes omab mitmeid erinevaid kokkupuuteid tehnika ja muusikaga. Hannes on Kesk-Eesti Tre Raadio noortesaate Skräss eestvedaja ja on pakkunud nii tausta- kui tantsumuusika lahendusi juba mitmetel suurematel ja väiksematel üritustel.

null

Koeru Keskkooli noortekoor

KIRJELDUS: Soovid mõnele üritusele esinema koori, kellel laulud juba tagataskust võtta või on Sul hoopis soovilugusid? Pakume võimalust kutsuda esinema pühendunud ja rõõmsameelne noortekoor, mis tegutseb ühe tunnustatud muusikaõpetaja juhendamisel. (teenus saadaval alates 2018. aasta jaanuarist)

HIND: Olenevalt Sinu soovidest saame koostada just Sinule sobiva hinnapakkumise!

  • TEENUSE PAKKUJA

  • Koeru Keskkooli noortekoor

null