Foto- ja videograafia

Foto ja video

KIRJELDUS: Soovid, et Sinule oluline sündmus – pidu, kooli lõpetamine, sünnipäev või niisama tore õhtupoolik oleks hea kvaliteediga jäädvustatud? Siit leiad fotograafi, kes Sulle kõike seda võimaldab!

HIND: Olenevalt Sinu soovidest saame koostada just Sinule sobiva hinnapakkumise!

 • TEENUSE PAKKUJA

 • Krislin Päri

  Krislin Päri on noor, kellel on juba pikemat aega olnud huvi fotograafia vastu. Ta otsib alati uusi võimalusi, et mõni tore hetk pildile püüda ja seeläbi inimestele rõõmu valmistada.

 • Karoly Tilts

  Olen rõõmsameelne neiu, kes on juba aastaid fotograafiaga tegelenud. Kuulan alati kliendi soove ja neist lähtuvalt aitan pildil parem välja näha.

 • Gen Horret Rand

  Olen pildistamisega tegelenud ligi 2.a. Pildistamas olen käinud erinevatel üritustel, lisaks olen pildistanud erinevaid inimesi nii grupina kui ka üksinda. Olen jutukas, nii et kui lähme pildistama, siis igav ei hakka.

 • Karola Kiilmann

  Karola Kiilmann on Eestimaa südamest pärit neiu, kes on juba kaheksa aastat sidunud enda elustiili fotograafiaga. Kaamera on must-have asi enne koduuksest välja astumist. Kohusetundlikkus ning sõbralikkus paneb kliendid tema tööd hindama.

 • Elisabeth Mägi

  Olen Elisabeth, 16-aastane. Õpin Rocca al Mare koolis ja üheks hobiks on fotograafia, millega olen tegelenud nüüd umbes 3 aastat ja millega soovin ka tulevikus seotud olla. Olen pildistanud üritustel, ürituse backstagei (moeshow nt), käin mõne modelli/sõbraga pildistamas ja ka natuke loodust fotografeerinud aga enam eelistan üritusi ja modelle.

 • Isabel Agnes Lukk

  Isabel Agnes on noor blogija, tantsija ja tulevane režissöör. Kokkuvõtlikult sihikindel ning väga aktiivne neiu. Tema sära ja multifunktsionaalsus paistab kaugele ning lisaks organiseerimisele ühendab teda ning projekte üks neiu suurimatest kirgedest – foto- ning videograafia. Täpne silm ning tabavad kaadrid paistavad kõigile silma ning seetõttu on filmifestivalidel osalemine iga-aastane asi. Pole olemas ala, millega tal kokkupuudet pole.

null